Porady

Co jeść, jak biegać, jak dobrać właściwą odzież do danej dyscypliny?

Aktywna mama: jak godzić bycie rodzicem z pasją do sportu?
Porady

Aktywna mama: jak godzić bycie rodzicem z pasją do sportu?

Dzień Mamy to doskonała okazja, aby docenić i celebrować siłę, determinację i poświęcenie, jakie matki wkładają w swoje rodziny. Jednak bycie mamą nie oznacza rezygnacji z własnych pasji i zainteresowań, takich jak sport. W rzeczywistości, łączenie roli rodzica z regularną aktywnością fizyczną może przynieść liczne korzyści zarówno mamie, jak i całej rodzinie. W tym artykule przyjrzymy się temu, jak można pogodzić bycie mamą ze sportową pasją i czerpać z tego radość oraz korzyści dla zdrowia i dobrostanu.

Trekking za granicą. Jak się przygotować i co koniecznie zabrać?
Porady

Trekking za granicą. Jak się przygotować i co koniecznie zabrać?

Zagraniczne wakacje sprzyjają poznawaniu nowych pasm górskich oraz stawianiu sobie za cel przejście ciekawych szlaków, zdobycie pięknych przełęczy i szczytów. Trekking po górach to wspaniała aktywność urlopowa. I chociaż wędrówki w innych krajach niekoniecznie bardzo różnią się od przemierzania szlaków górskich w Polsce, to jadąc za granicę, trzeba odpowiednio się przygotować. O tym, co należy zabrać i o czym pamiętać przeczytasz w tym wpisie.

Jak trenować będąc mamą? 10 sposobów na bycie aktywną mamą
Porady

Jak trenować będąc mamą? 10 sposobów na bycie aktywną mamą

W jaki sposób znaleźć czas na ćwiczenia, kiedy luksusem jest samotna wyprawa do sklepu czy kina? Skąd wziąć siły i motywację na bieganie czy jazdę na rowerze, kiedy za tobą nieprzespana nocka, a przed Tobą dzień pełen obowiązków zawodowych i domowych? Czy w ogóle jest to możliwe? Na te pytania odpowiada Sabina Bartecka - Mistrzyni Polski w duathlonie, a przede wszystkim mama dwóch córek!

Zobacz więcej

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.