Porady

Co jeść, jak biegać, jak dobrać właściwą odzież do danej dyscypliny?

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu
Porady

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o obsługę aplikacji Strava, przedstawiamy nasze mini-kompendium. Poniżej postaraliśmy się wyjaśnić jak w łatwy sposób zainstalować, poruszać się i jak połączyć Stravę z urządzeniami marki Garmin oraz Polar. Jeśli nie rozwiązaliśmy jakiejś kwestii – śmiało pytajcie w wiadomości na FB Nessi Sportswear. Zapraszamy!

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?
Porady

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?

Lato to idealny czas na górskie wędrówki. Długie dni, przyjemne temperatury, przystępne na szlakach warunki oraz możliwość spędzenia czasu na słońcu w pięknych okolicznościach przyrody. Warto więc zaplanować wyjście na szlak i czerpać pełnymi garściami z tego, co daje nam natura. Góry wzywają — trzeba iść! Jednak na spotkanie z nimi, trzeba być także odpowiednio przygotowanym. O tym, jak to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Trening uzupełniający dla biegaczy: 8 ćwiczeń wzmacniających mięśnie
Porady

Trening uzupełniający dla biegaczy: 8 ćwiczeń wzmacniających mięśnie

Nie od dziś wiadomo, że jako biegacze mamy nie po drodze z każdą formą aktywności, jeśli nie wiąże się ona z bieganiem. Zwykle brakuje nam na to czasu i chęci, często też wolimy dłużej pobiegać, a nie zaprzątać sobie głowę ćwiczeniami. Jednak by uniknąć kontuzji, a przede wszystkim poprawić poziom biegania, warto zwrócić uwagę na zalety płynące z treningu uzupełniającego. O tym, jakie korzyści dla biegacza płyną z ćwiczeń wzmacniających i wreszcie o przykładowej sesji wzmacniającej ciało i mięśnie, pisze ekspertka w tej dziedzinie – Aleksandra Kaczan-Soremska.

Zobacz więcej

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.