Ludzie

Zespół Nessi – Ania: nasza brand managerka

Ania czuwa nad organizacją naszej pracy i pilnuje terminów jak oka w głowie! Co jeszcze robi w Nessi i czym zajmuje się po pracy? Poznaj naszą Brand Managerkę!

Marta Szałaśna Marta Szałaśna
  06.12.2021
3 minuty
Anna-Raczek-Brand-Managerka-Nessi.png

Na czym polega praca Brand Managerki?

To rola, którą można zamknąć w jednym, ale za to pojemnym słowie: „ogarniaczka”! Najpierw Ania musiała przyswoić mnóstwo nowych informacji: o tym jak pracujemy, które zadania należą do kogo, o materiałach, wzorach, fasonach. Teraz do niej należy dbanie o to, żeby projekty nabierały kształtów: nadawanie tempa, decyzje na wielu szczeblach. – Czuwam nad organizowaniem zadań dla osób z poszczególnych działów, które finalnie składają się na ukończenie projektu, na przykład akcji promocyjnej – mówi Ania.

Jak każdy w firmie, Ania ma swoje ulubione wzory i fasony Nessi. Szczególnie lubi zestawienia monokolorów ze wzorami, a jej serce skradł makowy Poppy. Bardzo podobają jej się też propozycje spod znaku Issen – casualowe i wygodne, idealne na aktywny wypoczynek.

Jakie sporty lubi Ania?

Żywiołami Nessi są sport i ruch. Ania także uwielbia aktywność, która jest dla niej przestrzenią do ciągłych zmian i pozwala na hartowanie charakteru. Lubi stawiać sobie wyzwania – tak pojawiła się przygoda z tańcem orientalnym, która trwała 3 lata. Od najmniej uzdolnionej osoby w grupie awansowała do zespołu tanecznego – Tylko testując różne rzeczy jesteśmy w stanie poznać, co tak naprawdę nam w sercu gra – podsumowuje. Spontanicznie zapadła decyzja o udziale w Runmageddonie; Ania po prostu zaczęła biegać, a 2 miesiące później przebiegła Runmageddon na dystansie 12 km. Twierdzi, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Zaliczyła też przygodę z pływaniem i snowboardem.

Jest jedna aktywność, która skradła jej serce w 100%: to jazda konna, o której marzyła od dzieciństwa! Postawiła sobie za cel galop po plaży, a po 1,5 roku treningu i 2 bolesnych upadkach jej marzenie się spełniło. Kolejny cel to wyjazd na obóz konny: codzienna jazda w terenie, treningi i ludzie z tą samą zajawką to jest to!

Brand Managerka Nessi podczas jazdy konnej
Ania w swoim żywiole!

Birmańskie marzenie

Nie samym sportem żyje człowiek, Ania ma też inne zajawki. Po pierwsze: kocha zwierzęta. Może dlatego jazda konna stała się jej pasją? Marzy o kocie birmańskim, chciałaby też mieć psa. Skupia się na możliwościach, a nie ograniczeniach, więc co weekend możecie spotkać ją w okolicznych lasach z pożyczonymi psami, Pimpkiem i Omenem. No i jeśli padnie hasło „wyprawa w góry”, Ania pierwsza pakuje plecak.

Lubi też podróże, koniecznie połączone z aktywnym wypoczynkiem. – Podróżą życia jest dla mnie Dominikana: zapoznałam się z kompletnie innym stylem życia, konno dojechałam pod wodospad El Limon na Samanie i zobaczyłam słynną wyspę Bacardi – wspomina. Oczywiście ma podróżnicze plany, jak zobaczenie na żywo zorzy polarnej.

Podczas podróży lubi próbować regionalnego jedzenia. Oprócz tego, że uwielbia jeść, świetnie odnajduje się w kuchni, ale i tutaj lubi wyzwania: im więcej składników i wysiłku, tym lepsza zabawa. Zrobionymi przez siebie daniami dzieli się z przyjaciółmi i rodziną.

Na koniec kilka słów o charakterze Ani: jak tlenu potrzebuje kontaktu z ludźmi – lubi się nimi otaczać. Planuje wszystko przynajmniej na rok do przodu, ale jeśli pojawi się jakaś ciekawa możliwość, łapie byka za rogi. Jest bardzo pozytywnie nastawiona na wyzwania, ciężko spotkać ją w złym humorze. Ma też wysoki poziom empatii i wrażliwości – jeśli widzi, że komuś się dzieje krzywda, bardzo mocno dotyka ją to emocjonalnie.

Anna Raczek w showroomie Nessi
Ania jest zawsze pozytywnie nastawiona do świata!

Jeżeli chcesz poznać wszystkich, którzy kolorują Nessi na co dzień, odwiedź zakładkę Ludzie na Nessi World! Znajdziesz tam więcej informacji o nas, ale także wywiady z #nessigirls czy osobami związanymi ze światem sportu.

Marta Szałaśna

Marta Szałaśna

W Nessi odpowiada za komunikację marki. Z wykształcenia dziennikarka i filolożka. Miłośniczka podróży, górskich wycieczek i bliskości z naturą. Wieczorami ćwiczy fitness, składa klocki Lego, czyta. Mama dwójki dzieci, Tymka i Kaliny. Pańcia Tekili, suczki adoptowanej ze schroniska.

Może Ci się spodobać:

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu
Porady

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o obsługę aplikacji Strava, przedstawiamy nasze mini-kompendium. Poniżej postaraliśmy się wyjaśnić jak w łatwy sposób zainstalować, poruszać się i jak połączyć Stravę z urządzeniami marki Garmin oraz Polar. Jeśli nie rozwiązaliśmy jakiejś kwestii – śmiało pytajcie w wiadomości na FB Nessi Sportswear. Zapraszamy!

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?
Porady

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?

Lato to idealny czas na górskie wędrówki. Długie dni, przyjemne temperatury, przystępne na szlakach warunki oraz możliwość spędzenia czasu na słońcu w pięknych okolicznościach przyrody. Warto więc zaplanować wyjście na szlak i czerpać pełnymi garściami z tego, co daje nam natura. Góry wzywają — trzeba iść! Jednak na spotkanie z nimi, trzeba być także odpowiednio przygotowanym. O tym, jak to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Jaki strój do ćwiczeń wybrać? Przegląd topów sportowych
Produkty

Jaki strój do ćwiczeń wybrać? Przegląd topów sportowych

Strój sportowy, w którym biegamy, jeździmy na rowerze czy praktykujemy jogę, to bardzo ważny element aktywności. Odzież, która ma być dla nas wsparciem podczas treningu, musi spełniać pewne wymogi. Jak dobrze wybrać? Przekonaj się na przykładzie naszych topów sportowych! 

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.