News

Nessi partnerem biegu Rudawy

Po raz kolejny zostaliśmy partnerem ultraświetnego Festiwalu Biegowego. Tym razem czas edycję zimową - Rudawy! Co włożymy do Waszych pakietów startowych?

Marta Szałaśna Marta Szałaśna
  09.12.2021
2 minuty
Zdjecie-Ultralovers-rudawy-2020-z-lotu-ptaka.jpg

Nessi partnerem Rudawy Zimowy Festiwal Biegowy

W lutym 2022 po raz kolejny wyruszamy w malownicze Karkonosze! Cząstka Nessi znajdzie się na biegu Rudawy – w pakietach startowych znajdziecie… niespodzianki. Chyba nie myślałaś, że zdradzimy to już teraz? Bardzo cieszymy się na kolejną edycję. Musisz wiedzieć, że mamy wiele wspólnego: Chojnik / Rudawy to wydarzenia bardzo bliskie naszemu sercu! Pięknie opakowane, marketingowo przemyślane w każdym detalu, skupiające wiernych im od lat biegaczy. To biegi, które nie są nastawione na masowy „przemiał”, ale na tu i teraz, bliskość z naturą, przebywanie w pięknym otoczeniu Karkonoskiego Parku Narodowego. 

Zdjęcie UltraLovers z Rudaw 2020
Zdjęcie z zeszłorocznej edycji Rudaw
UltraLovers

Rudawy Zimowy Festiwal Biegowy – co, gdzie, kiedy?

Kolejna edycja Rudaw odbędzie się 19 lutego 2022. Na jakich dystansach możesz startować? Organizatorzy przygotowali niejedną gratkę dla biegaczy! Możesz wybrać zarówno rodzinny dystans 10 km, jak i pośrednie opcje, kończąc na 60 km, po których powiesz pewnie „Co się wydarzyło w Karkonoszach zostaje w Karkonoszach” :) Oto pełna lista dystansów:

  • 10 km – 536 m przewyższenia

  • 20 km – 1024 m przewyższenia

  • 40 km – 2185 m przewyższenia

  • 60 km – 2765 m przewyższenia


Koniecznie przeczytaj nasz wywiad ze współorganizatorem biegów Chojnik / Rudawy! Przeprowadziliśmy go po IX edycji Chojnik Karkonoskiego Festiwalu Biegowego. Sprawdź, co robi na biegu cietrzew i dowiedz się, z jakimi wyzwaniami zmierzyli się organizatorzy.

Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy / Rudawy Zimowy Festiwal Biegowy – to dwie edycje biegów, organizowanych przez fundację SZCZYT ZA SZCZYTEM. Te biegi charakteryzują się trasami o różnych dystansach i poziomie trudności. Wszystkie wytyczone szlaki przebiegają przez najbardziej malownicze części Karkonoszy.

Odwiedź stronę organizatora i zapisz się na Rudawy!

Marta Szałaśna

Marta Szałaśna

W Nessi odpowiada za komunikację marki. Z wykształcenia dziennikarka i filolożka. Miłośniczka podróży, górskich wycieczek i bliskości z naturą. Wieczorami ćwiczy fitness, składa klocki Lego, czyta. Mama dwójki dzieci, Tymka i Kaliny. Pańcia Tekili, suczki adoptowanej ze schroniska.

Może Ci się spodobać:

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu
Porady

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o obsługę aplikacji Strava, przedstawiamy nasze mini-kompendium. Poniżej postaraliśmy się wyjaśnić jak w łatwy sposób zainstalować, poruszać się i jak połączyć Stravę z urządzeniami marki Garmin oraz Polar. Jeśli nie rozwiązaliśmy jakiejś kwestii – śmiało pytajcie w wiadomości na FB Nessi Sportswear. Zapraszamy!

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?
Porady

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?

Lato to idealny czas na górskie wędrówki. Długie dni, przyjemne temperatury, przystępne na szlakach warunki oraz możliwość spędzenia czasu na słońcu w pięknych okolicznościach przyrody. Warto więc zaplanować wyjście na szlak i czerpać pełnymi garściami z tego, co daje nam natura. Góry wzywają — trzeba iść! Jednak na spotkanie z nimi, trzeba być także odpowiednio przygotowanym. O tym, jak to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Jaki strój do ćwiczeń wybrać? Przegląd topów sportowych
Produkty

Jaki strój do ćwiczeń wybrać? Przegląd topów sportowych

Strój sportowy, w którym biegamy, jeździmy na rowerze czy praktykujemy jogę, to bardzo ważny element aktywności. Odzież, która ma być dla nas wsparciem podczas treningu, musi spełniać pewne wymogi. Jak dobrze wybrać? Przekonaj się na przykładzie naszych topów sportowych! 

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.