News

E-Gazela Biznesu 2021 dla Nessi Sportswear!

Mamy to! Znaleźliśmy się w gronie e-Gazel Biznesu 2021, najdynamiczniejszych polskich firm z sektora e-commerce. Dowiedz się więcej!

Marta Szałaśna Marta Szałaśna
  26.11.2021
3 minuty
e-gazele-biznesu.png

Awans Nessi w rankingu e-Gazele Biznesu

Puls Biznesu od 2014 roku publikuje ranking, w którym uwzględnia małe i średnie firmy. Efektem jest zestawienie obejmujące najszybciej rozwijające się marki z sektora e-commerce w Polsce.

Nasza firma, Progres, znalazła się w tym rankingu już po raz czwarty. Po przejściu kwalifikacji uplasowaliśmy się ostatecznie na 72 lokacie w Polsce na 228 firm – to oznacza, że awansowaliśmy o 18 miejsc w stosunku do roku 2019, kiedy ostatni raz braliśmy udział w tym zestawieniu. Jesteśmy równocześnie na 9 miejscu w Małopolsce! – Ważne jest to, że e-Gazele to ranking oparty na twardych danych sprzedażowych; nie kupuje się lauru, nie jest on wynikiem popularności czy głosowania. Wciąż się zmieniamy, podążamy też za głosem klientek i cieszymy się, że to doceniają – mówi Norbert Sztandera, właściciel Nessi odpowiedzialny m.in. za logistykę i zaplecze sklepu.

Jesteśmy mistrzami e-commerce!
Jesteśmy mistrzami e-commerce!

Co wynika z rankingu e-Gazele Biznesu?

Ranking oparty jest na analizie danych finansowych. Pod uwagę wzięto przychód PLN brutto pochodzący ze sprzedaży, a także inne informacje, jak średnią liczbę przesyłek wysyłanych miesięcznie, czy procentowy udział sprzedaży internetowej w obrocie firmy. – To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, bo odzwierciedla rzeczywiste zainteresowanie klientek naszą marką i to, że jesteśmy potrzebni na rynku. Dopiero się rozpędzamy! – tłumaczy z uśmiechem Wojciech Izbicki, właściciel marki Nessi odpowiedzialny za marketing i kreatywną twarz marki.

Wśród firm, które znalazły się na liście są bardzo różne biznesy. Znajdziesz tam zarówno te, które są nam bliskie pod kątem branży, czyli firmy zajmujące się modą, jak i brandy z branży meblarskiej, kosmetycznej czy medycznej. Jest na niej też wiele ciekawych, unikatowych pomysłów, a naszym konkurentom nie brakuje odwagi i fantazji. Jedno jest pewne: wszystkie marki z tego zestawienia wspinają się właśnie na szczyty popularności. – Czwarty raz znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie firm, które pokazują, że chcieć to móc. To daje mi dużo energii do działania i tworzenia! – podsumowuje Żaneta Adamus, właścicielka Nessi, która zajmuje się tworzeniem kolekcji.

Chcemy podziękować naszym wspaniałym i kolorowym klientkom. To Wasza miłość do tego co tworzymy, do barwnych wzorów i soczystych kolorów Nessi przekłada się na realne wyniki. To Wasza aktywność, niezwykła społeczność jaką wspólnie tworzymy daje nam kopa do tego, żeby robić wszystko jeszcze lepiej i sięgać coraz wyżej!

Dyplom dla Nessi Sportswear e-Gazele Biznesu
Nasz dyplom

Czym są e-Gazele Biznesu?

Czasopismo branżowe „Puls Biznesu” od kilkunastu lat publikuje ranking, który obejmuje najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Najpierw obejmował te, które działają w ramach tradycyjnej gospodarki, a od 2014 roku nagradzane są firmy, które zajmują się handlem w internecie. Według danych zamieszczonych przez PB, w Polsce działa około 15 000 e-sklepów.

Na stronie Pulsu Biznesu znajdziesz cały ranking e-Gazele Biznesu 2021.

Marta Szałaśna

Marta Szałaśna

W Nessi odpowiada za komunikację marki. Z wykształcenia dziennikarka i filolożka. Miłośniczka podróży, górskich wycieczek i bliskości z naturą. Wieczorami ćwiczy fitness, składa klocki Lego, czyta. Mama dwójki dzieci, Tymka i Kaliny. Pańcia Tekili, suczki adoptowanej ze schroniska.

Może Ci się spodobać:

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu
Porady

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o obsługę aplikacji Strava, przedstawiamy nasze mini-kompendium. Poniżej postaraliśmy się wyjaśnić jak w łatwy sposób zainstalować, poruszać się i jak połączyć Stravę z urządzeniami marki Garmin oraz Polar. Jeśli nie rozwiązaliśmy jakiejś kwestii – śmiało pytajcie w wiadomości na FB Nessi Sportswear. Zapraszamy!

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?
Porady

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?

Lato to idealny czas na górskie wędrówki. Długie dni, przyjemne temperatury, przystępne na szlakach warunki oraz możliwość spędzenia czasu na słońcu w pięknych okolicznościach przyrody. Warto więc zaplanować wyjście na szlak i czerpać pełnymi garściami z tego, co daje nam natura. Góry wzywają — trzeba iść! Jednak na spotkanie z nimi, trzeba być także odpowiednio przygotowanym. O tym, jak to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Jaki strój do ćwiczeń wybrać? Przegląd topów sportowych
Produkty

Jaki strój do ćwiczeń wybrać? Przegląd topów sportowych

Strój sportowy, w którym biegamy, jeździmy na rowerze czy praktykujemy jogę, to bardzo ważny element aktywności. Odzież, która ma być dla nas wsparciem podczas treningu, musi spełniać pewne wymogi. Jak dobrze wybrać? Przekonaj się na przykładzie naszych topów sportowych! 

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.