News

Po raz 11 graliśmy wspólnie z WOŚP!

Czas na wielkie podsumowanie. Wiwat Wasze piękne serca! Zaczęło się od biegowej akcji na Stravie "Ty biegasz, my wpłacamy", w której pokonaliście w sumie 203 587 km. W tym roku przekazaliśmy też wyjątkowe przedmioty na licytacje.

Mateusz Witkowski Mateusz Witkowski
  04.04.2022
1 minuta
przekazalismy-dla-wosp.png

W wyzwaniu Nessi Sportswear „Ty biegasz, my wpłacamy” mógł wziąć udział każdy, kto miał ochotę wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy swoimi biegowymi kilometrami! Akcja trwała od 3.01 do 30.01.2022 i podzielona była na 4 etapy. Każdy z nich to 30 000  Waszych biegowych kilometrów i 3000 zł, które wrzucaliśmy co tydzień do puli. Ogromne serca, determinacja, konsekwencja i motywacja Was - uczestników sprawiła, że wspólnie pokonaliśmy 203 587 kilometrów. Przekazaliśmy tym samym 12 000 zł dla WOŚP. 

Wiedzieliśmy, że macie wielkie serca i jeśli chodzi o czynienie dobra to nie znacie granic. Dodatkowo mogliście licytować wyjątkowe, kolorowe fanty:

  • unikatowe legginsy stworzone specjalnie na 30. Finał WOŚP. Naszą jakość premium połączyliśmy z wyjątkowym wzorem! Te legginsy już teraz są po prostu legendarne :) - stworzyliśmy tylko 8 sztuk i każda para ma już nową właścicielkę

  • Dzień w Nessi - Kasia poznała naszą kolorową ekipę i zobaczyła, co dzieje się w sercu marki! Odwiedziła naszą siedzibę w Kętach: pokazaliśmy jej showroom, zjedliśmy wspólnie obiad i nie pozwoliliśmy się Jej nudzić - miała cały dzień kolorowych wrażeń! O szczegółach tego wyjątkowego dnia przeczytacie tutaj

  • limitowana torba Chabry i maki z serii II - powstały tylko 24 sztuki tego wzoru, a my zachowaliśmy 3 egzemplarze!

  • szkatułki, gadżety biurowe, słodkości - wszystko z logiem Nessi!

Za wszystkie wylicytowane przedmioty, do puli WOŚP trafiło 9.970,71 zł!

Dzięki Wam przekazaliśmy więc łącznie: 23 294,21 zł! Dobrze z Wami grać. 


D-z-i-ę-k-u-j-e-m-y!

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

Od 9 lat czynnie uprawia kolarstwo szosowe oraz górskie, spędzając na rowerze średnio 400 godzin rocznie i robiąc ok. 10.000 km w sezonie. Ma za sobą liczne starty w wyścigach szosowych i maratonach MTB. Najczęściej można go spotkać jak na rowerze pokonuje beskidzkie przełęcze.

Może Ci się spodobać:

Jak skutecznie zwiększyć swoją wydolność tlenową?
Porady

Jak skutecznie zwiększyć swoją wydolność tlenową?

Z artykułu dowiesz się jak poprawić wydolność tlenową organizmu oraz często trenować aby jej wzrost był widoczny w stosunkowo krótkim czasie, poznasz również sposoby monitorowania postępów.

Jak biegać szybciej i efektywniej?
Porady

Jak biegać szybciej i efektywniej?

W artykule znajdziesz wskazówki na co zwrócić uwagę podczas treningu oraz jak go zmotyfikować aby biegać szybciej i efektywniej.

Czy pompki to klucz do doskonałej sylwetki?
Porady

Czy pompki to klucz do doskonałej sylwetki?

Z artykułu dowiesz się jakie mięśnie są angażowane podczas pompek oraz przeczytasz jakich błędów unikać aby nie zrobić sobie krzywdy podczas ich wykonywania oraz aby trening przyniósł zamierzone efekty.

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.