News

Światowy Dzień Biegania - świętuj razem z Nessi Sportswear!

Światowy Dzień Biegania (ang. Global Running Day) to coroczne wydarzenie, które ma na celu promowanie biegania jako formy aktywności fizycznej i zachęcanie ludzi na całym świecie do udziału w tej popularnej dyscyplinie sportu. Obchodzony jest 7 czerwca każdego roku. Dołącz do nas na Garminie lub na Stravie, i świętuj ten dzień razem z nami! Do rozdania mamy Vouchery.

Mateusz Witkowski Mateusz Witkowski
  05.06.2023
3 minuty
Swiatowy-Dzien-Biegania-Nessi-Sportswear.jpg

W tym wpisie piszemy o tym:

  • jak dołączyć do drużyny Nessi Sportswear na Światowy Dzień Biegania, na platformie Garmin;

  • jak dołączyć do globalnego wyzwania na Stravie;

  • skąd się wziął i na czym polega Światowy Dzień Biegania.

Dołącz do Nessi Sportswear na platformie Garmin i zgarnij Vouchery!

Już 7 czerwca, wraz ze Światowym Dniem Biegania, rusza wyzwanie Nessi Sportswear na platformie Garmin. Czelendż potrwa od 7 do 11 czerwca, a kobieta i mężczyzna, którzy przebiegną najwięcej kilometrów, otrzymają specjalne Vouchery. Co więcej, 5 osób - a tak właściwie to ich pozycja na zakończenie rywalizacji - także otrzyma vouchery. Miejsca te zostaną podane na stronie wyzwania.

Dołącz tu:

Wyzwanie Garmin Nessi Sportswear

Ola w odzieży Nessi Sportswear.
Kliknij grafikę i dołącz do wyzwania na platformie Garmin.

Dołącz do globalnego wyzwania na Stravie

Jeśli nie korzystasz z urządzeń Garmin, możesz też wziąć udział w globalnym wyzwaniu na Stravie. Polega ono na przebiegnięciu jednorazowo 5 km i zarejestrowaniu tego na Stravie do 11 czerwca włącznie. Za ukończenie biegu dostaniesz specjalną odznakę. Celebruj swoją miłość do biegania, celebruj Światowy Dzień Biegania jak należy. A jeśli już jesteśmy przy Stravie, to zachęcamy do dołączenia do naszej Kolorowej Drużyny Nessi na tej platformie. Znajdziesz tam informacje o aktualnych promocjach, o wyzwaniach i dużo, dużo aktywności wielu członków naszej kolorowej załogi.

Dołącz tu:

Globalne wyzwanie Strava

UWAGA! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące obsługi Stravy, czy też dołączenia do grupy na tej platformie, zerknij na nasz poradnik Strava dla opornych.

Kliknij grafikę i weź udział w globalnym wyzwaniu na Stravie.

Idea Światowego Dnia Biegania

Pomysł na Światowy Dzień Biegania narodził się w 2009 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy to trzech przyjaciół i pasjonatów biegania - Michael Martinez, Ryan Lamppa i Rich Harshbarger - postanowiło stworzyć kampanię pod nazwą "National Running Day" (Narodowy Dzień Biegania). Ich celem było zjednoczenie biegaczy z całego kraju, dzielenie się swoją pasją i inspirowanie innych do rozpoczęcia aktywności biegowej.

Idea ta szybko zyskała popularność i przyciągnęła uwagę organizacji biegowych, sponsorów i entuzjastów biegania na całym świecie. W rezultacie "National Running Day" przekształcił się w "Global Running Day" (Światowy Dzień Biegania), który obchodzony jest teraz na całym globie.

Obecnie Światowy Dzień Biegania jest koordynowany przez Global Running Association (GRA) - międzynarodową organizację non-profit, która skupia wiodące organizacje biegowe i wydarzenia sportowe z różnych krajów. GRA ma na celu promowanie biegania, zdrowego stylu życia i jedności biegaczy na całym świecie.

Podczas Światowego Dnia Biegania organizowane są różne aktywności, wyzwania i wydarzenia, zarówno lokalne, jak i międzynarodowe. Biegacze są zachęcani do zarejestrowania swojego udziału, dzielenia się swoimi doświadczeniami na mediach społecznościowych i inspirowania innych do aktywności fizycznej poprzez bieganie. To wyjątkowe święto biegania ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej na całym świecie.

Świętujmy razem Światowy Dzień Biegania! Dołącz do nas!

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

Od 9 lat czynnie uprawia kolarstwo szosowe oraz górskie, spędzając na rowerze średnio 400 godzin rocznie i robiąc ok. 10.000 km w sezonie. Ma za sobą liczne starty w wyścigach szosowych i maratonach MTB. Najczęściej można go spotkać jak na rowerze pokonuje beskidzkie przełęcze.

Może Ci się spodobać:

Jak wygląda trening HIIT? Oto przykłady ćwiczeń!
Porady

Jak wygląda trening HIIT? Oto przykłady ćwiczeń!

Poznaj trening HIIT! Jego zalety oraz przykłady ćwiczeń, które możesz wykonać w domu bez dodatkowego sprzętu znajdziesz w poniższym artykule.

Pobiegajmy na Islandii!
Ludzie

Pobiegajmy na Islandii!

Cześć! Nazywam się Agnieszka i kilka lat temu rzuciłam świetną posadę w banku i wyruszyłam do Islandii, by odnaleźć siebie. Nie wiedziałam, co będę robić. Myślałam, że po pół roku wrócę. To się jednak nie wydarzyło. Przeczytaj moją historię i sprawdź, czy na Islandii da się biegać bez rękawiczek.

Wings for Life 2024. Podsumowanie
News

Wings for Life 2024. Podsumowanie

Kolorowa Drużyna na Wings for Life 2024! Ramię w ramię biegliśmy dla tych, którzy nie mogą. Przeczytaj, ile dobrego zrobiliśmy w ramach tegorocznej edycji największego na świecie biegu!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.