News

Po raz 12 zagraliśmy z WOŚP!

Nie ma co ukrywać, już od dawna wiemy, że macie wielkie serca! Przy okazji tegorocznego finału WOŚP pokazaliście je po raz kolejny, biegając i licytując. Czas na podsumowanie akcji "Ty biegasz, my wpłacamy" i aukcji na allegro.

Mateusz Witkowski Mateusz Witkowski
  01.02.2023
2 minuty
Grafika-glowna-WOSP-Nessi-Sportswear.jpeg

"Ty biegasz, my wpłacamy"

Granie z WOŚP rozpoczęliśmy od naszego wyzwania na Stravie "Ty biegasz, my wpłacamy". W akcji mógł wziąć udział każdy, kto miał ochotę wspomóc biegowymi kilometrami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pomimo, że celem wyzwania było przebiegnięcie lub przejście z kijami od 2 do 29 stycznia 300.000 km, Wam udało się łącznie wybiegać 360.666 km! Ręce same składają się do braw.

Zgodnie z założeniami wyzwania "Ty biegasz, my wpłacamy", po osiągnięciu przez Was celu, przekazaliśmy na konto fundacji WOŚP 10.000 zł.

Aukcje

Samo wyzwanie by pomagać to zarówno dla Was, jak i dla nas, byłoby za mało. W związku z tym, na aukcjach WOŚP mogliście licytować wyjątkowe produkty oraz specjalną niespodziankę:

  • LIMITOWANE legginsy stworzone dla WOŚP - naszą jakość premium połączyliśmy z wyjątkowym wzorem tegorocznego finału! Te legginsy już teraz są po prostu LEGENDARNE! Kolekcjonerską, niepowtarzalną i limitowaną edycję (dostępne tylko 4 sztuki: po jednym z każdego rozmiaru: XS/S, S/M, M/L, L/XL) mogliście znaleźć wyłącznie na aukcjach dla WOŚP.

  • WYJĄTKOWA bluza stworzona dla WOŚP – to prawdziwy rarytas, unikat w soczystych kolorach! Powstało tylko 5 sztuk takich bluz na całym świecie: po jednej z rozmiaru: XS, S, M, L, XL!

  • DESIGNERSKA torba Birds of Paradise: z limitowanej serii II, to jedna z 24 sztuk, jakie powstały!

  • MEGA PAKA krówek: Opakowania krówek z nadrukiem wzoru Mosaic Indian Summer – jednego z bestsellerów naszej kolekcji Lively!

  • DZIEŃ NA SESJI STUDYJNEJ Nessi Sportswear.

Za wszystkie wylicytowane przedmioty, do puli WOŚP trafiło 16.234 zł!

Za aukcją "Dzień na sesji studyjnej" kryje się ciekawa historia

Od euforii, przez rozczarowanie, po zaskakujący finał całej historii. Sinusoida emocji. W dużym skrócie, bo całość szczegółowo opisaliśmy na naszym Facebook'u. Przed samym końcem licytacji, z aukcji wycofały się trzy osoby, przez co Allegro zaciągnęło najniższą deklarowaną kwotę (725 zł), a nie rzekomo wylicytowane 5 tys. zł! Koniec końców, Agata (zwyciężczyni aukcji), która bez przeszkód mogła wpłacić na konto WOŚP wspomniane 725 zł, mimo wszystko przekazała na konto fundacji 5000zł. Agata! To się nie nazywa wielkie serce, to się nazywa potężne serce!

Dzięki Wam przekazaliśmy więc łącznie: 26.234 zł! Dobrze z Wami grać.

D-z-i-ę-k-u-j-e-m-y!

Jeśli chcecie dowiedzieć się jaki był cel 31. Finału WOŚP, odwiedźcie nasz wpis Nessi Sportswear gra z WOŚP po raz 12!

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

W Nessi zajmuje się komunikacją marki. Od 8 lat czynnie uprawia kolarstwo szosowe oraz górskie. Ma za sobą liczne starty w wyścigach szosowych i maratonach MTB. Najczęściej można go spotkać jak na rowerze pokonuje beskidzkie przełęcze.

Może Ci się spodobać:

Bluzy sportowe. Jaką bluzę wybrać do danej dyscypliny?
Porady

Bluzy sportowe. Jaką bluzę wybrać do danej dyscypliny?

Jaka jest moja ulubiona forma aktywności? To kluczowe pytanie, które warto sobie zadać przed wyborem odpowiedniej bluzy sportowej. To, a także zastanowienie się, w jakich warunkach najczęściej trenujesz. Właściwie dobrana bluza pozwoli Ci czerpać maksimum satysfakcji z treningu. Prezentujemy przewodnik, który pomoże Ci wybrać bluzę dopasowaną do Twojej ulubionej dyscypliny i do pogody – w artykule skupiamy się na aurze wiosennej.

Misja SS2023: kulisy sesji zdjęciowej na Fuerteventurze
Jak to robimy?

Misja SS2023: kulisy sesji zdjęciowej na Fuerteventurze

Dziś zabieramy Was w podróż po miejscach, które były planem zdjęciowym dla naszej najnowszej kolekcji spring-summer Bloom'23. Zachwycające fale oceanu, szerokie plaże, ciekawe formacje skalne, klimatyczne miasteczka - co rusz widoki godne okładki National Geographic. Oto zakulisowy materiał prosto z Fuerteventury, jednej z najbardziej fascynujących wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Kiedy bieganie dla siebie to już za mało. Dlaczego warto startować w zawodach?
Porady

Kiedy bieganie dla siebie to już za mało. Dlaczego warto startować w zawodach?

Bieganie stało się Twoją pasją? Trenujesz regularnie od kilku miesięcy, potrafisz już przebiec kilka kilometrów bez zatrzymywania? To pewnie po cichu zaczynasz myśleć o tym, jak to jest stanąć na linii startu razem z innymi biegaczami i poczuć emocje związane z zawodami!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.