News

Po raz 12 zagraliśmy z WOŚP!

Nie ma co ukrywać, już od dawna wiemy, że macie wielkie serca! Przy okazji tegorocznego finału WOŚP pokazaliście je po raz kolejny, biegając i licytując. Czas na podsumowanie akcji "Ty biegasz, my wpłacamy" i aukcji na allegro.

Mateusz Witkowski Mateusz Witkowski
  01.02.2023
2 minuty
Grafika-glowna-WOSP-Nessi-Sportswear.jpeg

"Ty biegasz, my wpłacamy"

Granie z WOŚP rozpoczęliśmy od naszego wyzwania na Stravie "Ty biegasz, my wpłacamy". W akcji mógł wziąć udział każdy, kto miał ochotę wspomóc biegowymi kilometrami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pomimo, że celem wyzwania było przebiegnięcie lub przejście z kijami od 2 do 29 stycznia 300.000 km, Wam udało się łącznie wybiegać 360.666 km! Ręce same składają się do braw.

Zgodnie z założeniami wyzwania "Ty biegasz, my wpłacamy", po osiągnięciu przez Was celu, przekazaliśmy na konto fundacji WOŚP 10.000 zł.

Aukcje

Samo wyzwanie by pomagać to zarówno dla Was, jak i dla nas, byłoby za mało. W związku z tym, na aukcjach WOŚP mogliście licytować wyjątkowe produkty oraz specjalną niespodziankę:

  • LIMITOWANE legginsy stworzone dla WOŚP - naszą jakość premium połączyliśmy z wyjątkowym wzorem tegorocznego finału! Te legginsy już teraz są po prostu LEGENDARNE! Kolekcjonerską, niepowtarzalną i limitowaną edycję (dostępne tylko 4 sztuki: po jednym z każdego rozmiaru: XS/S, S/M, M/L, L/XL) mogliście znaleźć wyłącznie na aukcjach dla WOŚP.

  • WYJĄTKOWA bluza stworzona dla WOŚP – to prawdziwy rarytas, unikat w soczystych kolorach! Powstało tylko 5 sztuk takich bluz na całym świecie: po jednej z rozmiaru: XS, S, M, L, XL!

  • DESIGNERSKA torba Birds of Paradise: z limitowanej serii II, to jedna z 24 sztuk, jakie powstały!

  • MEGA PAKA krówek: Opakowania krówek z nadrukiem wzoru Mosaic Indian Summer – jednego z bestsellerów naszej kolekcji Lively!

  • DZIEŃ NA SESJI STUDYJNEJ Nessi Sportswear.

Za wszystkie wylicytowane przedmioty, do puli WOŚP trafiło 16.234 zł!

Za aukcją "Dzień na sesji studyjnej" kryje się ciekawa historia

Od euforii, przez rozczarowanie, po zaskakujący finał całej historii. Sinusoida emocji. W dużym skrócie, bo całość szczegółowo opisaliśmy na naszym Facebook'u. Przed samym końcem licytacji, z aukcji wycofały się trzy osoby, przez co Allegro zaciągnęło najniższą deklarowaną kwotę (725 zł), a nie rzekomo wylicytowane 5 tys. zł! Koniec końców, Agata (zwyciężczyni aukcji), która bez przeszkód mogła wpłacić na konto WOŚP wspomniane 725 zł, mimo wszystko przekazała na konto fundacji 5000zł. Agata! To się nie nazywa wielkie serce, to się nazywa potężne serce!

Dzięki Wam przekazaliśmy więc łącznie: 26.234 zł! Dobrze z Wami grać.

D-z-i-ę-k-u-j-e-m-y!

Jeśli chcecie dowiedzieć się jaki był cel 31. Finału WOŚP, odwiedźcie nasz wpis Nessi Sportswear gra z WOŚP po raz 12!

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

Od 9 lat czynnie uprawia kolarstwo szosowe oraz górskie, spędzając na rowerze średnio 400 godzin rocznie i robiąc ok. 10.000 km w sezonie. Ma za sobą liczne starty w wyścigach szosowych i maratonach MTB. Najczęściej można go spotkać jak na rowerze pokonuje beskidzkie przełęcze.

Może Ci się spodobać:

Czym jest kalistenika i jakie są najlepsze ćwiczenia kalisteniczne dla początkujących do wykonania w domu?
Porady

Czym jest kalistenika i jakie są najlepsze ćwiczenia kalisteniczne dla początkujących do wykonania w domu?

W artykule znajdziesz infomacje dotyczące tego czym jest kalistenika oraz czy jest ona odpowiednia do ćwiczenia w domu dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem.

#Nessigirls podróżują: Gruzja oczami Ani
Ludzie

#Nessigirls podróżują: Gruzja oczami Ani

Cześć! Razem z #Nessigirl Anią zabieramy Cię w podróż po Gruzji. Wiesz, że ten kierunek to świetna opcja na krótki wyjazd, na przykład na majówkę? Malownicze tereny u podnóża Kaukazu, lokalne specjały, niezwykła gościnność i winiarskie tradycje, to właśnie Gruzja. Dowiedz się, co warto tam zwiedzić.

Joga - doskonałe uzupełnienie treningu biegowego
Porady

Joga - doskonałe uzupełnienie treningu biegowego

Joga i jogging to dwa przeciwieństwa, które łącząc swój wpływ na ciało i głowę tworzą harmonijną przestrzeń do rozwoju fizycznego, poprawiają kondycję wzajemnie się wspomagając i neutralizując prawdopodobieństwo kontuzji. Co sprawia, że joga jest doskonałym uzupełnieniem treningu biegowego? Poznaj odpowiedź naszej ekspertki, Weroniki Radzimowskiej-Mejer, nauczycielki jogi.

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.