News

Nessi Sportswear gra z WOŚP po raz 12!

Już 2 stycznia odpalamy naszą akcję "Ty biegasz, my wpłacamy" na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeczytaj o wyzwaniu, dołącz i graj razem z nami, i z Orkiestrą. Ponadto, licytuj nasze unikatowe sztuki odzieży na aukcjach WOŚP i dzień z Nessi. Czyń dobro w szczytnym celu!

Mateusz Witkowski Mateusz Witkowski
  02.01.2023
3 minuty
baner-glowny-wosp.jpg

Dołącz do akcji Nessi Sportswear na rzecz WOŚP!

Chcesz dołożyć swoją cegiełkę do 31. Finału WOŚP i pomóc w walce z sepsą? Świetnie się składa, bo na naszej Stravie 2 stycznia rusza wyzwanie "Ty biegasz, my wpłacamy", które potrwa do 29 stycznia. To 4 tygodnie, w trakcie których wspólnie pokonamy 300 000 km, biegając, chodząc z kijkami (nordic walking), nabijając licznik!

Tylko dzięki Wam jesteśmy w stanie zrealizować ten cel i tylko dzięki Waszej pomocy, przekażemy 10 000 tys. zł na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypominamy: Orkiestra zbiera fundusze na zakup nowoczesnego sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy, a hasło 31. Finału brzmi - "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych".

Jak dołączyć do akcji?

Cała akcja dzieje się w aplikacji Strava. Wszystko, co musisz zrobić to dołączyć do klubu Kolorowa Drużyna Nessi (Zobacz dokładną, intuicyjną instrukcję jak zainstalować Stravę):

Cel: 300.000 / 300.000 km

Teraz wkładaj buty i biegaj, chodź, nabijaj licznik. Pamiętaj, żeby przez cały styczeń robić to z włączoną Stravą. Po zakończeniu aktywności kilometry będą zliczały się automatycznie. Do dzieła, przed nami 300.000 km do pokonania. W słusznej sprawie!

Aktualizacja z dnia 17.01: gratulacje! Za Wami ponad 2 tygodnie wyzwania i jesteście na najlepszej drodze by je zrealizować. Powiem więcej, jestem pewny, że z nawiązką przekroczycie założone 300 tys. kilometrów. Obecnie "na koncie" jest prawie 179 tys. kilometrów, a przed Wami jeszcze 2 tygodnie. Powodzenia!

Aktualizacja 31.01: Wyzwanie zakończone sukcesem. Założony cel osiągnięty.

Kwota wsparcia 10.000 zł

Kwotę przekażemy na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdy wspólnie zrealizujemy miesięczny cel kilometrów.

Kontroluj postępy

Postępy całej grupy będziemy zliczać tygodniami, rozpoczynając od poniedziałku, a kończąc na niedzieli. W każdą niedzielę wieczorem na grupie na Stravie opublikujemy podsumowanie tygodnia, z informacją ile kilometrów zostało do osiągnięcia celu.

Ile czasu trwa akcja?

Startujemy 2.01, a akcja “Ty biegasz, my wpłacamy” na WOŚP trwa do 29.01 włącznie. Dołącz koniecznie, bo liczy się każdy kilometr - działamy w słusznej sprawie.

Licytuj na aukcjach WOŚP unikaty od Nessi Sportswear

Wylicytuj unikalne legginsy i bluzy z motywem tegorocznego finału WOŚP, designerską i mega pojemną torbę lub kilogram słodkiej przyjemności z motywem naszej mozaiki.

Pierwsza aukcja, która trwała do 11 stycznia włącznie, to szansa na spędzenie dnia na sesji zdjęciowej Nessi Sportswear. Co więcej, to doskonała okazja, by przedpremierowo zobaczyć to, co szykujemy na sezon Spring-Summer 2023. Gwarantujemy, że zaopiekujemy się Tobą jak najlepiej. Poznasz nas, zobaczysz, jak pracujemy, a na deser zdradzimy co nieco o funkcjonowaniu marki.

Aktualizacja z dnia 17.01: Ale cóż to była za aukcja! Od euforii, przez rozczarowanie, po zaskakujący finał całej historii. Sinusoida emocji. W dużym skrócie, bo całość szczegółowo opisaliśmy na naszym Facebook'u. Przed samym końcem licytacji, z aukcji wycofały się trzy osoby, przez co Allegro zaciągnęło najniższą deklarowaną kwotę (725 zł), a nie rzekomo wylicytowane 5 tys. zł! Koniec końców, Agata (zwyciężczyni aukcji), która bez przeszkód mogła wpłacić na konto WOŚP wspomniane 725 zł, mimo wszystko przekazała na konto fundacji 5000zł. Agata! To się nie nazywa wielkie serce, to się nazywa potężne serce!

Pragniemy przypomnieć, że licytując nasze aukcje przekazujesz pieniądze na WOŚP, one nie zostają u nas. Jeśli nie jesteś zainteresowana takim wsparciem, prosimy nie licytuj. Dlaczego? Bo zabierasz możliwość licytacji aukcji innym za niższą kwotę.

Informacje o kolejnych aukcjach pojawią się na dniach, na FB Nessi Sportswear i w tym poście.

Ty na Backstage'u podczas sesji studio - Nessi Sportswear.
Sesję w studio po zaskakującym finale, wylicytowała Agata, za co należą jej się ogromne brawa!

Kiedy odbędzie się finał WOŚP w 2023 roku?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomaga już od 31 lat i jest największą pozarządową organizacją charytatywną non-profit w Polsce. Najbliższy Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia 2023 r. To wtedy również zakończy się nasza akcja biegowa i większość aukcji, które możecie licytować. Rozgrzejmy nasze serca i pomagajmy, grając razem dla WOŚP!

Jaki jest cel 31. Finału WOŚP?

Zgodnie z hasłem Orkiestry: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych", tegoroczna zbiórka ma na celu walkę z sepsą. A jest to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Być może niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy, ale sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów, a prawie połowa zachorowań dotyka dzieci (około 20 milionów w skali globalnej). Jak widać, warto dołączyć do naszej akcji i brać udział w licytacjach. Do dzieła!

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

Od 9 lat czynnie uprawia kolarstwo szosowe oraz górskie, spędzając na rowerze średnio 400 godzin rocznie i robiąc ok. 10.000 km w sezonie. Ma za sobą liczne starty w wyścigach szosowych i maratonach MTB. Najczęściej można go spotkać jak na rowerze pokonuje beskidzkie przełęcze.

Może Ci się spodobać:

Czym jest kalistenika i jakie są najlepsze ćwiczenia kalisteniczne dla początkujących do wykonania w domu?
Porady

Czym jest kalistenika i jakie są najlepsze ćwiczenia kalisteniczne dla początkujących do wykonania w domu?

W artykule znajdziesz infomacje dotyczące tego czym jest kalistenika oraz czy jest ona odpowiednia do ćwiczenia w domu dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem.

#Nessigirls podróżują: Gruzja oczami Ani
Ludzie

#Nessigirls podróżują: Gruzja oczami Ani

Cześć! Razem z #Nessigirl Anią zabieramy Cię w podróż po Gruzji. Wiesz, że ten kierunek to świetna opcja na krótki wyjazd, na przykład na majówkę? Malownicze tereny u podnóża Kaukazu, lokalne specjały, niezwykła gościnność i winiarskie tradycje, to właśnie Gruzja. Dowiedz się, co warto tam zwiedzić.

Joga - doskonałe uzupełnienie treningu biegowego
Porady

Joga - doskonałe uzupełnienie treningu biegowego

Joga i jogging to dwa przeciwieństwa, które łącząc swój wpływ na ciało i głowę tworzą harmonijną przestrzeń do rozwoju fizycznego, poprawiają kondycję wzajemnie się wspomagając i neutralizując prawdopodobieństwo kontuzji. Co sprawia, że joga jest doskonałym uzupełnieniem treningu biegowego? Poznaj odpowiedź naszej ekspertki, Weroniki Radzimowskiej-Mejer, nauczycielki jogi.

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.