News

Joanna Jabłczyńska - nasza nowa Ambasadorka!

Joanna Jabłczyńska zostaje Ambasadorką naszej marki! Przeczytaj więcej o naszej współpracy.

Redaktor Redaktor
  05.03.2024
1 minuta
Szablon-blog-1709803596.png

Joanna Jabłczyńska ambasadorką Nessi Sportswear

Przedstawiamy Wam naszą nową Ambasadorkę! Przed Wami: Joanna Jabłczyńska!

Od wielu lat śledziliśmy jej poczynania podczas różnego rodzaju zawodów i w końcu nasze drogi się przecięły! Łączą nas podobne wartości: lubimy sport, naturę, podróże i dobrą kuchnię. Pewnie większość z Was kojarzy Asię z ról aktorskich, m.in. w serialu "Na Wspólnej". Prowadzi także kancelarię prawną oraz udziela się w wielu akcjach charytatywnych.

Miłość do sportu zaszczepił w niej Tata. To on pokazywał jej wszystkie możliwe sporty - piłkę nożną, trekking, długie wyprawy rowerowe. Asia to wolny długodystansowiec, ze skłonnością do ekstremalnych wyzwań! Startowała w New York City Marathon, walczyła w trathlonie - w tym w Beskid Extreme Triathlon Diablak, co uważa za największe szaleństwo. 🏃‍♀️ Najbardziej jednak lubi biegać wśród natury, mieszka w malowniczym miejscu i korzysta z tego w każdej wolnej chwili. Wybierając się w podróż, zawsze pakuje legginsy i buty do biegania, w ten sposób zwiedzając nowe miejsca. Ostatnio pokochała jogę - choć jeszcze parę lat temu, sama by w to nie uwierzyła.

Wzięła udział w 30-stopniowym, upalnym Tour de France dla amatorów. Pokochała też MTB, startując przez wiele lat co weekend w maratonach rowerowych, często podejmując decyzję o udziale dzień przed. MTB Trophy - startowała dwa razy. Była tak zdeterminowana, że nierzadko rozkładała tylne siedzenia w aucie i przytulona do roweru spała w bagażniku - bo nie było już miejsca w hotelach.

Nie znosi hipokryzji, sztuczności i korków na mieście. Zresztą, żeby nie zwariować, zamieszkała na wsi. To jej miejsce na ziemi, te widoki dzikiej natury, ta cisza. Uwielbia romantyczną muzykę - nawet podczas treningów! Gotuje sama, ma słabość do pomidorków z własnego ogródka. W ogóle bardzo pilnuje tego, co je - nawet jedzenie na wynos przygotowuje sobie sama. Kocha podróże - największe wrażenie zrobiła na niej Nowa Zelandia, chętnie by tam wróciła. Na liście kierunków, które ma w planach jest Madera i Japonia. Doskonale orientuje się w terenie, była harcerką. Dla odstresowania rąbie drewno.

Polecamy Wam rozmowę z Asią, z której dowiecie się więcej na temat jej sportowej przygody, startów i podejścia do biegania! Warto posłuchać:

Przyjmijcie serdecznie Asię w naszej kolorowej rodzinie!

❤️🧡💛💚💙

Asiu - mamy nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła. Do zobaczenia na biegowych ścieżkach!

Redaktor

Redaktor

Tworzymy artykuły, które pomogą Ci w osiąganiu kolejnych sportowych celów.

Może Ci się spodobać:

Jak wygląda trening HIIT? Oto przykłady ćwiczeń!
Porady

Jak wygląda trening HIIT? Oto przykłady ćwiczeń!

Poznaj trening HIIT! Jego zalety oraz przykłady ćwiczeń, które możesz wykonać w domu bez dodatkowego sprzętu znajdziesz w poniższym artykule.

Pobiegajmy na Islandii!
Ludzie

Pobiegajmy na Islandii!

Cześć! Nazywam się Agnieszka i kilka lat temu rzuciłam świetną posadę w banku i wyruszyłam do Islandii, by odnaleźć siebie. Nie wiedziałam, co będę robić. Myślałam, że po pół roku wrócę. To się jednak nie wydarzyło. Przeczytaj moją historię i sprawdź, czy na Islandii da się biegać bez rękawiczek.

Wings for Life 2024. Podsumowanie
News

Wings for Life 2024. Podsumowanie

Kolorowa Drużyna na Wings for Life 2024! Ramię w ramię biegliśmy dla tych, którzy nie mogą. Przeczytaj, ile dobrego zrobiliśmy w ramach tegorocznej edycji największego na świecie biegu!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.