News

WOŚP 2022 - Nessi zagra z Orkiestrą po raz 11!

Już 3 stycznia 2022 ruszamy z megawyzwaniem, dzięki któremu zasilimy konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gotowa, by robić dobro? Poznaj szczegóły!

Marta Szałaśna Marta Szałaśna
  03.01.2022
2 minuty
nessi-sportswear-gra-z-wosp-30-final-styczen-2022-1641205949.jpg

Dołącz do akcji Nessi Sportswear dla WOŚP!

Na pewno masz noworoczne postanowienia: regularne treningi, więcej aktywności, zrobienie formy. To się świetnie składa, bo nasze wyzwanie na Stravie to 4 tygodnie biegania, dzięki którym konto WOŚP może zasilić nawet 12.000 zł! Będzie ogień? Tak! Zaczynamy już teraz, 3.01: „Ty biegasz, my wpłacamy"!

Każdy etap, w którym wybiegacie 30.000 km, będzie oznaczał 3.000 zł dla dzieciaków – w tym roku gramy, by jak najsprawniej diagnozować schorzenia i leczyć wzrok. Cały styczeń upłynie nam pod szyldem czerwonego serduszka.

Zapowiedź wspaniałości od Nessi na aukcjach WOŚP

To jednak nie koniec niespodzianek! W połowie stycznia ruszymy z aukcjami, na których będzie można wylicytować same niesamowite fanty, a przy okazji pomóc. Wśród licytacji znajdzie się niejedna gratka! Będzie też coś naprawdę unikatowego – nie mogę zdradzić nic więcej, ale uwierz: będzie o co walczyć.

Wiemy, że masz ogromne serce i pokażesz, jak to się robi! Już teraz życzymy Ci powodzenia i pamiętaj, że każda złotówka z aukcji zostanie przekazana na konto WOŚP.

Wejdź tutaj, żeby poznać wszystkie szczegóły! Koniecznie śledź też naszego Facebooka, Instagrama i – przede wszystkim – dołącz do wyzwania na Stravie!

Grafika Nessi Sportswear gra z WOŚP
Nessi Sportswear gra z WOŚP już po raz 11!


Kiedy odbędzie się finał WOŚP w 2022 roku? Przypominamy!

Tradycyjnie już, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z dyrygentem Jurkiem Owsiakiem na czele, zagra 30. Finał WOŚP zimą. W 2022 termin akcji finałowej WOŚP to 30 stycznia 2022 roku. Temat przewodni tego roku to: Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Skąd wzięła się zimowa data Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Kiedy miał się odbyć pierwszy Finał, media zasugerowały zimowy termin z uwagi na wolne moce przerobowe, których brakuje latem. Taki termin akcji charytatywnej okazał się strzałem w dziesiątkę i tym samym WOŚP rozgrzewa serca Polaków już kolejny rok!

Graj z nami do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Marta Szałaśna

Marta Szałaśna

W Nessi odpowiada za komunikację marki. Z wykształcenia dziennikarka i filolożka. Miłośniczka podróży, górskich wycieczek i bliskości z naturą. Wieczorami ćwiczy fitness, składa klocki Lego, czyta. Mama dwójki dzieci, Tymka i Kaliny. Pańcia Tekili, suczki adoptowanej ze schroniska.

Może Ci się spodobać:

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu
Porady

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o obsługę aplikacji Strava, przedstawiamy nasze mini-kompendium. Poniżej postaraliśmy się wyjaśnić jak w łatwy sposób zainstalować, poruszać się i jak połączyć Stravę z urządzeniami marki Garmin oraz Polar. Jeśli nie rozwiązaliśmy jakiejś kwestii – śmiało pytajcie w wiadomości na FB Nessi Sportswear. Zapraszamy!

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?
Porady

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?

Lato to idealny czas na górskie wędrówki. Długie dni, przyjemne temperatury, przystępne na szlakach warunki oraz możliwość spędzenia czasu na słońcu w pięknych okolicznościach przyrody. Warto więc zaplanować wyjście na szlak i czerpać pełnymi garściami z tego, co daje nam natura. Góry wzywają — trzeba iść! Jednak na spotkanie z nimi, trzeba być także odpowiednio przygotowanym. O tym, jak to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Jaki strój do ćwiczeń wybrać? Przegląd topów sportowych
Produkty

Jaki strój do ćwiczeń wybrać? Przegląd topów sportowych

Strój sportowy, w którym biegamy, jeździmy na rowerze czy praktykujemy jogę, to bardzo ważny element aktywności. Odzież, która ma być dla nas wsparciem podczas treningu, musi spełniać pewne wymogi. Jak dobrze wybrać? Przekonaj się na przykładzie naszych topów sportowych! 

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.