Jak to robimy?

Premiera butiku Issen

Dziś przełomowy dzień dla marki Issen. Oto wypuszczamy w świat nasze dziecko, dając mu wolność do wyrażania swojej osobowości i odkrywania własnej drogi. Issen oddziela się od macierzy dużego brandu i staje się osobnym Bytem, piszącym własną historię.

Mateusz Witkowski Mateusz Witkowski
  07.06.2023
4 minuty
Issen-butik-start-Issen.jpg

Film promujący kolekcję Spring-Summer 2023 by Issen. Bloom Like a Flower!

Celebrujemy otwarcie oficjalnego butiku Issen. W związku z tym jeśli od 7.06 do 12.06 przy zakupie użyjesz kodu ISSEN30, otrzymasz rabat 30%. W tych dniach także obowiązuje darmowa dostawa do paczkomatów InPost.

Zobacz video, przeczytaj o marce i wartościach Issen, a potem zapraszamy do butiku.

O Issen...

W lutym 2020 roku zastrzegliśmy znak towarowy Issen i rozpoczęliśmy prace nad pierwszą kolekcją. Rok później, a dokładnie 7.04.2021 roku zadebiutowaliśmy na rynku, miesiąc po starcie kolekcji starszej siostry Issen, czyli Nessi Sportswear.

Czy rok wybuchu pandemii to właściwy moment na zakładanie marki odzieżowej?

Uwierzcie nam, nie ma lepszego momentu niż ten, w którym odwaga i determinacja wypełniają nasze marzenia. Pandemia nas spowolniła, ale nie zatrzymała. Zorganizowaliśmy wirtualny pokaz przez streaming, aby zaprezentować naszą pierwszą kolekcję światu. I tak samodzielność Issen przełożyliśmy na 2022 rok, bo wtedy miał ruszyć jej butik on-line. Jednak wydarzenia na świecie w dniu 24 lutego 2022 roku wszystko zmieniły. 

Czasy były nieprzychylne, więc czekaliśmy. Aż do teraz. Mamy rok 2023 i oto wypuszczamy w świat nasze dziecko, dając mu wolność do wyrażania swojej osobowości i odkrywania własnej drogi. Już nie, jako młodsza siostra dużego brandu, ale osobny Byt, piszący własną historię.

Ola w odzieży marki Issen
Od teraz Issen pisze własną historię...

Wartości, które stoją za Issen

I - Innowacje w zakresie tworzenia: korzystamy z potencjału nowoczesnych technologii, które pozwalają minimalizować nasz wpływ na środowisko naturalne, np. zamiast farbowania materiałów szkodliwymi chemikaliami używamy supertechnologii nadruków w jakości 8k.

S - Slow. Działamy zgodnie z filozofią ruchu slow fashion, promując ideę mody zrównoważonej, etycznej i odpowiedzialnej społecznie. Z całą mocą sprzeciwiamy się uczestnictwu w sztucznie napędzanym wyścigu nadprodukcji ubrań.

S - Synergia. Wierzymy, że współdziałanie przynosi większy efekt niż suma kilku oddzielnych działań. Dlatego współpracujemy ze specjalistami, którzy swoją wiedzą, kreatywnością i siłą przekonań odmieniają oblicze branży fashion.

E - Elegancja. Redefiniujemy klasykę, odświeżając znane fasony i nadając im nową siłę oddziaływania. Nie ulegamy chwilowym trendom – tworzymy modę, która zawsze pozostaje aktualna.

N - natura. Zachwyt nad magią, jaką tylko ona potrafi tworzyć, wdzięczność za ukojenie, które potrafi dać, nieustępliwość w walce o to, aby otoczyć ją większą troską. Natura inspiruje nas i napędza, dlatego wszystkie nasze działania skupiamy wokół niej.

Certyfikaty, odzież Issen
Odzież marki Issen jest sygnowana takimi znakami jak GOTS czy OEKO-TEX Standard 100.

Twórczyni kolekcji Issen

Żaneta Adamus - to Ona definiuje charakter marki, nadaje każdej kolekcji wyjątkowy, niepowtarzalny wyraz. Kociara, miłośniczka podróżowania, natury i sztuki . W sobie tylko znany sposób łączy kobiecość i wrażliwość na piękno z siłą i odwagą manifestowania siebie. Dzięki intuicji oraz artystycznemu spojrzeniu na świat splata ze sobą klasykę i nowoczesność – tak, że jej projekty zawsze pozostają aktualne, a Issen może nie tyle podążać za trendami, ale śmiało wyznaczać własne.

Żaneta Adamus - projektantka odzieży Issen.
Dzięki intuicji oraz artystycznemu spojrzeniu na świat splata ze sobą klasykę i nowoczesność, Żaneta Adamus, projektantka.

Inspiracje

Tym, co inspiruje Żanetę do tworzenia, jest… życie. Pełne kolorów, różnorodności, codziennych i niecodziennych zachwytów.

W każdym projekcie, który powstaje w pracowni Issen, zapisany jest ślad autentycznych doświadczeń i niewyczerpanej ciekawości w odkrywaniu tego, co nowe i nieznane. Podróże. Miejsca. Sztuka. Natura. Ludzie. Bo nawet w najmniejszej cząsteczce świata – uśmiechu, płatku tulipana, błysku słońca migoczącym w nurcie rzeki – może kryć się impuls do tworzenia.

Właśnie dzięki tej autentyczności i otwartości na nowe, a jednocześnie umiejętności zatrzymania się tu i teraz, powstaje odzież Issen. Odzież, która ukazuje charakter silnej, pewnej siebie i otwartej na świat kobiety. Kobiety takiej, jak Ty.

*wszystkie materiały w artykule pochodzą ze strony Issen.pl

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

Od 9 lat czynnie uprawia kolarstwo szosowe oraz górskie, spędzając na rowerze średnio 400 godzin rocznie i robiąc ok. 10.000 km w sezonie. Ma za sobą liczne starty w wyścigach szosowych i maratonach MTB. Najczęściej można go spotkać jak na rowerze pokonuje beskidzkie przełęcze.

Może Ci się spodobać:

Jak wygląda trening HIIT? Oto przykłady ćwiczeń!
Porady

Jak wygląda trening HIIT? Oto przykłady ćwiczeń!

Poznaj trening HIIT! Jego zalety oraz przykłady ćwiczeń, które możesz wykonać w domu bez dodatkowego sprzętu znajdziesz w poniższym artykule.

Pobiegajmy na Islandii!
Ludzie

Pobiegajmy na Islandii!

Cześć! Nazywam się Agnieszka i kilka lat temu rzuciłam świetną posadę w banku i wyruszyłam do Islandii, by odnaleźć siebie. Nie wiedziałam, co będę robić. Myślałam, że po pół roku wrócę. To się jednak nie wydarzyło. Przeczytaj moją historię i sprawdź, czy na Islandii da się biegać bez rękawiczek.

Wings for Life 2024. Podsumowanie
News

Wings for Life 2024. Podsumowanie

Kolorowa Drużyna na Wings for Life 2024! Ramię w ramię biegliśmy dla tych, którzy nie mogą. Przeczytaj, ile dobrego zrobiliśmy w ramach tegorocznej edycji największego na świecie biegu!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.