News

Fabryczna 21 - nowa siedziba ozdobiona szyldami!

Co prawda, jesteśmy tu już jakiś czas, ale jak to w życiu bywa, dopiero wczoraj na naszej siedzibie zawisły szyldy Nessi Sportswear i Issen. To swego rodzaju pieczątka potwierdzająca, że budynek jest nasz - jesteśmy w Beskidach i widać nas z daleka!

Mateusz Witkowski Mateusz Witkowski
  22.11.2022
2 minuty
Szyld-fabryczna-nessi-sportswear.jpg

O naszej nowej siedzibie mieliśmy pisać już w lipcu, bo to właśnie wtedy przenieśliśmy część firmy na nową lokalizację, na ulicę Fabryczną. Jednak cały czas wydawało nam się, że czegoś brakuje. Teraz gdy budynek ozdobiły szyldy Nessi Sportswear i Issen, śmiało możemy pokazać Wam całość. Od teraz łatwiej do nas trafić i wyraźnie górujemy nad okolicą. No i nikt z pracowników nie pomyli już bramy wjazdowej ;).

Baner na nowej siedzibie Nessi Sportswear.
Logotyp dumnie prezentujący nową siedzibę Nessi Sportswear

To niby tylko nowe logotypy, ale dla nas świadczą o nowym otwarciu, o kolejnym kroku w rozwoju marki. Jak to zakomunikował współwłaściciel Nessi Wojtek Izbicki: Mała rzecz, a doskonale wiemy, jak dużo waży. Szyld w końcu zawisnął na nowej siedzibie. Znaczy to wiele w sensie metaforycznym - świadczy o wspomnianym rozwoju firmy, ale także w sensie dosłownym - szyldy są bardzo ciężkie i żeby umieścić je na budynku, potrzebna była specjalna zwyżka.

Co właściwie oznacza nowa siedziba dla funkcjonowania Nessi Sportswear? A no to, że tutaj na co dzień pracuje szefostwo firmy, dział projektowy, obsługa sklepu internetowego oraz dział marketingu. Natomiast około 20 minut spacerkiem od nowej siedziby, dalej w tym samym miejscu praktycznie w sercu miasta, są nasze działy obsługi klienta, kontroli jakości i magazyn (o czym więcej pisaliśmy we wpisie: Feel the power of colors! Kilka faktów o marce, która stoi za tym hasłem).

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

W Nessi zajmuje się komunikacją marki. Od 8 lat czynnie uprawia kolarstwo szosowe oraz górskie. Ma za sobą liczne starty w wyścigach szosowych i maratonach MTB. Najczęściej można go spotkać jak na rowerze pokonuje beskidzkie przełęcze.

Może Ci się spodobać:

Bluzy sportowe. Jaką bluzę wybrać do danej dyscypliny?
Porady

Bluzy sportowe. Jaką bluzę wybrać do danej dyscypliny?

Jaka jest moja ulubiona forma aktywności? To kluczowe pytanie, które warto sobie zadać przed wyborem odpowiedniej bluzy sportowej. To, a także zastanowienie się, w jakich warunkach najczęściej trenujesz. Właściwie dobrana bluza pozwoli Ci czerpać maksimum satysfakcji z treningu. Prezentujemy przewodnik, który pomoże Ci wybrać bluzę dopasowaną do Twojej ulubionej dyscypliny i do pogody – w artykule skupiamy się na aurze wiosennej.

Misja SS2023: kulisy sesji zdjęciowej na Fuerteventurze
Jak to robimy?

Misja SS2023: kulisy sesji zdjęciowej na Fuerteventurze

Dziś zabieramy Was w podróż po miejscach, które były planem zdjęciowym dla naszej najnowszej kolekcji spring-summer Bloom'23. Zachwycające fale oceanu, szerokie plaże, ciekawe formacje skalne, klimatyczne miasteczka - co rusz widoki godne okładki National Geographic. Oto zakulisowy materiał prosto z Fuerteventury, jednej z najbardziej fascynujących wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Kiedy bieganie dla siebie to już za mało. Dlaczego warto startować w zawodach?
Porady

Kiedy bieganie dla siebie to już za mało. Dlaczego warto startować w zawodach?

Bieganie stało się Twoją pasją? Trenujesz regularnie od kilku miesięcy, potrafisz już przebiec kilka kilometrów bez zatrzymywania? To pewnie po cichu zaczynasz myśleć o tym, jak to jest stanąć na linii startu razem z innymi biegaczami i poczuć emocje związane z zawodami!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.