W zeszłym roku drużyna Nessi Sportswear Team zajęła w WFL 36. miejsce na świecie. Cel na ten rok ambitny: druga dziesiątka w rankingu światowym i trzecie miejsce w Polsce! Dlatego potrzebujemy Ciebie, Ciebie i… Ciebie. Potrzebujemy każdego biegacza – od rekreacyjnego truchtacza przez zapalonego amatora po profesjonalnego sportowca. 7 maj, godzina 13:00 – biegniemy w barwach Nessi Sportswear Team.
Dołączenie do Nessi Sportswear Team na WFL to nie tylko udział w biegu, ale przede wszystkim okazja, by wesprzeć szczytny cel. Głównym założeniem Wings for Life jest wsparcie obiecujących badań i testów klinicznych na całym świecie, w celu wynalezienia metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego. 100% każdej opłaty startowej wspomoże te badania.
Co ciekawe, nie jest to zwykły bieg charytatywny, bo np. nie ma w nim linii mety. Zamiast niej, 30 minut po starcie, na trasę wyrusza Samochód Pościgowy i wyprzedza biegaczy oraz uczestników na wózkach, doganiając każdego po kolei. Jeśli nie możesz startować w wybranej lokalizacji, pobierz aplikację i pobiegnij w dowolnym miejscu na świecie.
W ubiegłorocznym biegu nasza kolorowa drużyna pokazała klasę - Jestem wzruszona tym wynikiem, a jeszcze bardziej zachwycona progresem. W poprzednich latach zaczęliśmy od miejsca 508., potem było 172., następnie 79., by w tym roku osiągnąć miejsce 36. Tak bardzo chciałabym Was teraz wyściskać i powiedzieć, że jesteście niesamowici. Pokazaliście ogrom optymizmu, energii i piękna w czystej postaci - nie kryła swojego zadowolenia kapitan drużyny Katarzyna Wawrzyńczak-Boruch.
No właśnie, wszystko zależy od tego, ile osób pobiegnie w barwach Nessi Sportswear Team. A poprzeczka w tym roku zawieszona jest dość wysoko - Plan jest taki: trzecie miejsce w Polsce i druga dziesiątka w rankingu światowym. Najwyższy czas, żeby Warszawski Biegacz przestał nas wyprzedzać. Zbierajcie więc siły, czas i nowych znajomych. Nie wiem, jak przekonać naszych specjalistów od biegów długich, żeby dali się namówić na asfalt w Poznaniu, ale coś wymyślę - relacjonuje z uśmiechem na ustach Kasia.
Zrobimy to! Dołącz do Nessi Sportswear Team, odpicuj swoje skrzydła, naładuj baterie i widzimy się 7 maja o 13:00.
Czy szybkie bieganie spala więcej tłuszczu niż spokojne wybieganie? A może to właśnie dłuższy dystans daje najlepsze efekty? Sprawdź, jak tempo, długość treningu i interwały wpływają na spalanie kalorii oraz redukcję tkanki tłuszczowej.
Skipy to jedne z najpopularniejszych ćwiczeń biegowych, które pomagają poprawić technikę, dynamikę i efektywność biegu. Dlaczego tak wielu trenerów włącza skipy do rozgrzewki i planów treningowych oraz jakie korzyści mogą przynieść każdej biegaczce?
Aerobowa strefa tętna to zakres wysiłku, w którym organizm najefektywniej buduje wydolność i bazę tlenową. To właśnie spokojne bieganie często daje największe korzyści i stanowi fundament lepszej formy.
Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)
Progres W. Izbicki, Ż. Adamus Spółka Jawna
Fabryczna 21, 32-650 Kęty
Copyright © Nessi. All rights reserved.