News

Wings For Life 2023 - dołącz do Nessi Sportswear Team!

W zeszłym roku drużyna Nessi Sportswear Team zajęła w WFL 36. miejsce na świecie. Cel na ten rok ambitny: druga dziesiątka w rankingu światowym i trzecie miejsce w Polsce! Dlatego potrzebujemy Ciebie, Ciebie i… Ciebie. Potrzebujemy każdego biegacza – od rekreacyjnego truchtacza przez zapalonego amatora po profesjonalnego sportowca. 7 maj, godzina 13:00 – biegniemy w barwach Nessi Sportswear Team.

Mateusz Witkowski Mateusz Witkowski
  19.04.2023
2 minuty
Uczestnicy-Wings-for-life-Nessi-Sportswear.jpg

Wings for Life - bieg dla tych, co nie mogą

Dołączenie do Nessi Sportswear Team na WFL to nie tylko udział w biegu, ale przede wszystkim okazja, by wesprzeć szczytny cel. Głównym założeniem Wings for Life jest wsparcie obiecujących badań i testów klinicznych na całym świecie, w celu wynalezienia metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego. 100% każdej opłaty startowej wspomoże te badania.

Co ciekawe, nie jest to zwykły bieg charytatywny, bo np. nie ma w nim linii mety. Zamiast niej, 30 minut po starcie, na trasę wyrusza Samochód Pościgowy i wyprzedza biegaczy oraz uczestników na wózkach, doganiając każdego po kolei. Jeśli nie możesz startować w wybranej lokalizacji, pobierz aplikację i pobiegnij w dowolnym miejscu na świecie.

Nessi Sportswear Team na Wingsach w 2022

W ubiegłorocznym biegu nasza kolorowa drużyna pokazała klasę - Jestem wzruszona tym wynikiem, a jeszcze bardziej zachwycona progresem. W poprzednich latach zaczęliśmy od miejsca 508., potem było 172., następnie 79., by w tym roku osiągnąć miejsce 36. Tak bardzo chciałabym Was teraz wyściskać i powiedzieć, że jesteście niesamowici. Pokazaliście ogrom optymizmu, energii i piękna w czystej postaci - nie kryła swojego zadowolenia kapitan drużyny Katarzyna Wawrzyńczak-Boruch.

Certyfikat Nessi Sportswear, bieg Wings For Life 2022
128 członków drużyny przebiegło łącznie 1662 km, co dało 36. lokatę na świecie.

A jak będzie w tym roku?

No właśnie, wszystko zależy od tego, ile osób pobiegnie w barwach Nessi Sportswear Team. A poprzeczka w tym roku zawieszona jest dość wysoko - Plan jest taki: trzecie miejsce w Polsce i druga dziesiątka w rankingu światowym. Najwyższy czas, żeby Warszawski Biegacz przestał nas wyprzedzać. Zbierajcie więc siły, czas i nowych znajomych. Nie wiem, jak przekonać naszych specjalistów od biegów długich, żeby dali się namówić na asfalt w Poznaniu, ale coś wymyślę - relacjonuje z uśmiechem na ustach Kasia.

Zrobimy to! Dołącz do Nessi Sportswear Team, odpicuj swoje skrzydła, naładuj baterie i widzimy się 7 maja o 13:00.

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

Od 9 lat czynnie uprawia kolarstwo szosowe oraz górskie, spędzając na rowerze średnio 400 godzin rocznie i robiąc ok. 10.000 km w sezonie. Ma za sobą liczne starty w wyścigach szosowych i maratonach MTB. Najczęściej można go spotkać jak na rowerze pokonuje beskidzkie przełęcze.

Może Ci się spodobać:

Jak wygląda trening HIIT? Oto przykłady ćwiczeń!
Porady

Jak wygląda trening HIIT? Oto przykłady ćwiczeń!

Poznaj trening HIIT! Jego zalety oraz przykłady ćwiczeń, które możesz wykonać w domu bez dodatkowego sprzętu znajdziesz w poniższym artykule.

Pobiegajmy na Islandii!
Ludzie

Pobiegajmy na Islandii!

Cześć! Nazywam się Agnieszka i kilka lat temu rzuciłam świetną posadę w banku i wyruszyłam do Islandii, by odnaleźć siebie. Nie wiedziałam, co będę robić. Myślałam, że po pół roku wrócę. To się jednak nie wydarzyło. Przeczytaj moją historię i sprawdź, czy na Islandii da się biegać bez rękawiczek.

Wings for Life 2024. Podsumowanie
News

Wings for Life 2024. Podsumowanie

Kolorowa Drużyna na Wings for Life 2024! Ramię w ramię biegliśmy dla tych, którzy nie mogą. Przeczytaj, ile dobrego zrobiliśmy w ramach tegorocznej edycji największego na świecie biegu!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.