News

Wings For Life 2023 - dołącz do Nessi Sportswear Team!

W zeszłym roku drużyna Nessi Sportswear Team zajęła w WFL 36. miejsce na świecie. Cel na ten rok ambitny: druga dziesiątka w rankingu światowym i trzecie miejsce w Polsce! Dlatego potrzebujemy Ciebie, Ciebie i… Ciebie. Potrzebujemy każdego biegacza – od rekreacyjnego truchtacza przez zapalonego amatora po profesjonalnego sportowca. 7 maj, godzina 13:00 – biegniemy w barwach Nessi Sportswear Team.

Mateusz Witkowski Mateusz Witkowski
  19.04.2023
2 minuty
Uczestnicy-Wings-for-life-Nessi-Sportswear.jpg

Wings for Life - bieg dla tych, co nie mogą

Dołączenie do Nessi Sportswear Team na WFL to nie tylko udział w biegu, ale przede wszystkim okazja, by wesprzeć szczytny cel. Głównym założeniem Wings for Life jest wsparcie obiecujących badań i testów klinicznych na całym świecie, w celu wynalezienia metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego. 100% każdej opłaty startowej wspomoże te badania.

Co ciekawe, nie jest to zwykły bieg charytatywny, bo np. nie ma w nim linii mety. Zamiast niej, 30 minut po starcie, na trasę wyrusza Samochód Pościgowy i wyprzedza biegaczy oraz uczestników na wózkach, doganiając każdego po kolei. Jeśli nie możesz startować w wybranej lokalizacji, pobierz aplikację i pobiegnij w dowolnym miejscu na świecie.

Nessi Sportswear Team na Wingsach w 2022

W ubiegłorocznym biegu nasza kolorowa drużyna pokazała klasę - Jestem wzruszona tym wynikiem, a jeszcze bardziej zachwycona progresem. W poprzednich latach zaczęliśmy od miejsca 508., potem było 172., następnie 79., by w tym roku osiągnąć miejsce 36. Tak bardzo chciałabym Was teraz wyściskać i powiedzieć, że jesteście niesamowici. Pokazaliście ogrom optymizmu, energii i piękna w czystej postaci - nie kryła swojego zadowolenia kapitan drużyny Katarzyna Wawrzyńczak-Boruch.

Certyfikat Nessi Sportswear, bieg Wings For Life 2022
128 członków drużyny przebiegło łącznie 1662 km, co dało 36. lokatę na świecie.

A jak będzie w tym roku?

No właśnie, wszystko zależy od tego, ile osób pobiegnie w barwach Nessi Sportswear Team. A poprzeczka w tym roku zawieszona jest dość wysoko - Plan jest taki: trzecie miejsce w Polsce i druga dziesiątka w rankingu światowym. Najwyższy czas, żeby Warszawski Biegacz przestał nas wyprzedzać. Zbierajcie więc siły, czas i nowych znajomych. Nie wiem, jak przekonać naszych specjalistów od biegów długich, żeby dali się namówić na asfalt w Poznaniu, ale coś wymyślę - relacjonuje z uśmiechem na ustach Kasia.

Zrobimy to! Dołącz do Nessi Sportswear Team, odpicuj swoje skrzydła, naładuj baterie i widzimy się 7 maja o 13:00.

Mateusz Witkowski

Mateusz Witkowski

Od 9 lat czynnie uprawia kolarstwo szosowe oraz górskie, spędzając na rowerze średnio 400 godzin rocznie i robiąc ok. 10.000 km w sezonie. Ma za sobą liczne starty w wyścigach szosowych i maratonach MTB. Najczęściej można go spotkać jak na rowerze pokonuje beskidzkie przełęcze.

Może Ci się spodobać:

Oddychanie podczas biegania –  jak poprawnie oddychać aby łatwiej się biegało?
Porady

Oddychanie podczas biegania – jak poprawnie oddychać aby łatwiej się biegało?

W artykule dowiecie się jak poprawnie oddychać podczas biegania aby zwiększyć możliwości organizmu, mniej się męczyć, nie łapać zadyszki oraz zapobiegać kolce wysiłkowej.

Technika oddechowa, która pomoże Ci podczas intensywnych treningów
Porady

Technika oddechowa, która pomoże Ci podczas intensywnych treningów

Przeczytaj o super ćwiczeniu oddechowym, które przyczyni się do Twoich postępów w treningach, pozytywnie wpłynie na Twoją postawę i ustabilizuje ciało. Dowiedz się też, jak pomóc sobie oddechem podczas wysiłku: w jaki sposób wykorzystywać cały potencjał płuc i nie obciążać mięśni dna miednicy.

Himalaje podróż życia cz.2
Ludzie

Himalaje podróż życia cz.2

Cześć jestem Gosia! Ośmieliłam się spełnić marzenia i pojechać w Himalaje, żeby zdobyć swój najwyższy szczyt i wygrać ze słabościami. W tej części dowiesz się, jak wyglądał dzień ataku szczytowego na Mera Peak 6 476 m n.p.m., jak pokonałam kryzys i na co mi to wszystko było.

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.