News

Przenieśliśmy się do nowej pracowni!

Niedziela to często czas odpoczynku, ale tym razem jest zupełnie inaczej! Planowaliśmy przeprowadzkę już od dłuższego czasu i dzisiaj nadszedł właściwy moment! Zajrzyj do naszej nowej pracowni!

Wojtek Izbicki Wojtek Izbicki
  24.11.2021
1 minuta
nowa-pracownia-wojtka-i-zanety-nessi-sportswear-1637938101.png

Nasza wspólna przestrzeń

Wspólna przestrzeń to nasze nowe małe wyzwanie. Znamy się z Żanetą jak łyse konie, każde z nas wie, czego spodziewać się po drugim. Z jednej strony jest lekka obawa czy damy radę; z drugiej - duża doza ekscytacji. W końcu będziemy mogli wspólnie działać w każdej chwili, a przede wszystkim: już nie tylko w domu. Urządzamy się powoli w naszej strefie pracy. Myślę, że z tego nowego otwarcia może powstać wiele cudownych rzeczy.

Jak wygląda współpraca Żanety i Wojtka?

Współpraca między nami w dużej części opiera się na intuicji i znajomości drugiej osoby. Wiele rzeczy dzieje się po prostu płynnie: ja robię jedno, ona od razu drugie, bez zbędnych dyskusji. Wspólne działanie daje nam jeszcze jedno: każde z nas wykonuje przeróżne czynności, jednocześnie uzupełniając się w danej sytuacji. Każdy ma swoje dziedziny w których jest królem wioski i jednocześnie autorytetem dla drugiej strony. Często rozumiemy się bez słów.


Nessi robimy tak jak czujemy, to duża część nas! Bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje: zapraszam Cię na naszego Facebooka, do grupy Kolorowa Drużyna Nessi i na Instagram

Żaneta urządza pracownię Nessi
Żaneta podczas urządzania nowej pracowni Nessi


Wojtek Izbicki

Wojtek Izbicki

Właściciel marki. Ogarnia wiele rzeczy na raz, bierze udział w procesie od projektu, przez produkcję, po sprzedaż. Zna Nessi jak nikt inny. Uwielbia gotować a jeszcze bardziej - jeść. Jego marzeniem jest prowadzenie własnej restauracji. Wojtek nie może się nudzić, dlatego bardzo lubi sport i podróże. Jeździ na rowerze, pływa i biega.

Może Ci się spodobać:

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu
Porady

Strava dla opornych: zebraliśmy najważniejsze informacje o aplikacji w jednym miejscu

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o obsługę aplikacji Strava, przedstawiamy nasze mini-kompendium. Poniżej postaraliśmy się wyjaśnić jak w łatwy sposób zainstalować, poruszać się i jak połączyć Stravę z urządzeniami marki Garmin oraz Polar. Jeśli nie rozwiązaliśmy jakiejś kwestii – śmiało pytajcie w wiadomości na FB Nessi Sportswear. Zapraszamy!

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?
Porady

Trekking latem - co zabrać na wyprawę w góry?

Lato to idealny czas na górskie wędrówki. Długie dni, przyjemne temperatury, przystępne na szlakach warunki oraz możliwość spędzenia czasu na słońcu w pięknych okolicznościach przyrody. Warto więc zaplanować wyjście na szlak i czerpać pełnymi garściami z tego, co daje nam natura. Góry wzywają — trzeba iść! Jednak na spotkanie z nimi, trzeba być także odpowiednio przygotowanym. O tym, jak to zrobić dowiesz się z tego artykułu.

Jaki strój do ćwiczeń wybrać? Przegląd topów sportowych
Produkty

Jaki strój do ćwiczeń wybrać? Przegląd topów sportowych

Strój sportowy, w którym biegamy, jeździmy na rowerze czy praktykujemy jogę, to bardzo ważny element aktywności. Odzież, która ma być dla nas wsparciem podczas treningu, musi spełniać pewne wymogi. Jak dobrze wybrać? Przekonaj się na przykładzie naszych topów sportowych! 

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się, co piszczy w nowej kolekcji i nad czym aktualnie pracujemy! Bądź na bieżąco z promocjami i informacjami z wnętrza firmy. Obiecujemy tylko najbardziej kolorowe newsy :)

Kontakt

Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna
Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty

Copyright © Nessi. All rights reserved.